Strona internetowa fileminimizer.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatno¶ci.
 

 

 

 

 

Optymalizacja SerweraFILEminimizer Server jest idealnym rozwiązaniem, by osiągnąć jak największą wydajność istniejących obszarów serwera. Unikatowa technologia optymalizacji plików Office i graficznych zmniejsza ich rozmiar o około 70% z zachowaniem pierwotnego formatu oraz jakości i uwalnia tym samym ogromną ilość wolnego miejsca na serwerze. Inaczej mówiąc, zachowuje taką samą ilość danych z dokładnie taką samą zawartością informacji po optymalizacji, przy oszczędności 70% przestrzeni dyskowej. Ta ogromna oszczędność obszarów przechowywania jest widoczna bezpośrednio w firmie. FILEminimizer Serwer jest rozwiązaniem bazującym wyłącznie na oprogramowaniu, które zostaje bezpośrednio zastosowane przez administratora IT. FILEminimizer Serwer to łatwy i szybki sposób na zaoszczędzenie wolnego miejsca na serwerach i osiągnięcie większej wydajności istniejących obszarów przechowywania.


Optymalizacja serwera

Osiągnięte korzyści

  • Ponad 70% oszczędności przestrzeni dyskowej
  • Większa przepustowość danych
  • Redukcja obszaru danych dla potrzeb backupu
  • Zmniejszenie kosztów transferu
  • Zwiększenie wydajności serwera
 

Praktyczne zastosowanie

Przeczytaj, jakie korzyści odniosła administracja IT miasta Sindelfingen przy wykorzystaniu programu FILEminimizer Server.

 
 

Optymalizacja plików serwera prowadzi do znacznej poprawy przepustowości danych. Pozwala to na uniknięcie tworzenia się tzw. „wąskiego gardła”, które może wystąpić przy przesyłaniu plików o dużych rozmiarach. Dzięki olbrzymiej redukcji rozmiaru pliku, która może być osiągnięta za pomocą FILEminimizer Server, istniejące pasmo wymiany danych jest używane wydajniej.


Poza tym optymalizacja plików serwera prowadzi również do dużej redukcji kosztów transferu danych, w szczególności z i do urządzeń mobilnych. Redukuje poza tym zapotrzebowanie na wsparcie techniczne, ponieważ problem transferu dużych danych i obrazów rozwiązuje się automatycznie.


Optymalizacja danych i plików poprawia zarządzanie tworzenia backup’ów. Zmniejszenie rozmiaru plików o średnio 70% wydatnie redukuje objętość obszaru backup’u. Serwer może przechować więcej danych. Pełne backup’y mogą być znów zastosowane.


© 2019 balesio®  |  NOWE MEDIA POLAND: 68 419 09 99  |  Polityka prywatności