Strona internetowa fileminimizer.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatno¶ci.
 

 

 

 

 

Kompresja OfficeFILEminimizer Office używa specjalnej i jedynej w swoim rodzaju technologii optymalizacji dla plików Microsoft Office programów PowerPoint, Word i Excel. Ta technologia optymalizuje zawartość plików Power Point, Word, lub Excel i może w ten sposób zredukować wielkość pliku Microsoft Office aż do 98%. Optymalizacja gwarantuje, że format oryginalny pliku nie zostaje zmieniony w przeciwieństwie do klasycznych programów zip, przy których użytkownik otrzymuje zapakowany plik, który musi potem rozpakowywać


Kompresja Office

Optymalizacja jest wysoce wydajna przy plikach bogatych w obrazy i grafiki, przy których FILEminimizer osiąga nawet 12-krotnie wyższą optymalizację niż klasyczne "programy pakujące".

Kompresja Office

Osiągnięte korzyści

  • Do 98% kompresji na plikach PowerPoint, Word i Excel
  • Nawet 12x wyższa kompresja niż w klasycznych programach "zip"
  • Nie zmienia formatu
  • Omija firewalle, filtry spamu dzięki niespakowanym formatom Office
  • Plik nie traci na jakości
  • Użytkownik może otworzyć zoptymalizowane pliki nie posiadając FILEminimizer
 

Praktyczne zastosowanie

11,200 pracowników Manor AG z powodzeniem korzysta z FILEminimizera na stacjach roboczych i serwerach. ¦redni stopień kompresji to 81%.

 

Praktyczne zastosowanie

Przeczytaj jak sieć sklepów Edeka redukuje rozmiar załączników o 75%.

 
 

Rozwiązanie FILEminimizer jest idealne, by wysyłać pliki PowerPoint, Word, lub Excel, ponieważ użytkownicy nie otrzymują spakowanego pliku, które często przy filtrach Spamu i Firewallach są blokowane, lecz otrzymują zoptymalizowany plik w formacie Microsoft Office, który nie jest blokowany. Do tego adresat nie potrzebuje specjalnego oprogramowania, by otworzyć bądĽ zmienić otrzymany plik Microsoft Office.

© 2019 balesio®  |  NOWE MEDIA POLAND: 68 419 09 99  |  Polityka prywatności